Afiş Outdoor Tasarım

Arasokak İstanbul’un deneyimli metin yazarları ve grafik tasarımcıları eşliğinde markanızı ön plana çıkaracak broşür tasarımları ve insertleriniz ve kataloglarınız hazırlamamızda bize bir mail yada telefon görüşmesi mesafesindesiniz. Reklam Ajansının farkı fikirlerin grafik & tasarım ve uygulamasında iyi bir dinleyici olmakta yatar. Markanızı anlaşılır kılmak için hikayeyi sizden dinlememiz yeterli.

Afiş, billboard, raket gibi dış mekan reklam ürünlerinin günümüzde önemi hızla artıyor.

Açıkhava reklamları yada dış mekan reklamları diye tanımlayabileceğimiz bu gruptaki reklamlar, mesajlarına uygun belirli formatlarda hazırlanmaktadır. Çeşitli ürünlerle lanse edilirler ve mecraları inanılmaz geniştir. Hemen her yerde karşımızsa çıkarlar.

En çok tercih edilen billboardlar çoğunlukla yatay dikdörtgen ve genel olarak duvara monte edilmiş reklam üniteleridir. Tasarımın veya mesajın yapısı gereği dikey dikdörtgen formatlar da kullanılabiliyor. Bu durumda billbord yerine raket tanımını kullanıyoruz. Raketler,  dikey dikdörtgen olarak kaldırımlarda bulunan reklam üniteleridir. Duraklarda da bulunan raketler, genel olarak görünürlüğü en az billboardlar kadar yüksek ünitelerdir. Çok büyük yüzeylerde kullanılabilen dev billboardlar da var.  Genelde yol kenarlarına konumlandırılıyor bu dev billboardlar.

Bu standart reklam formatlarının dışında, metrolarda, elektrik direklerinde, duvarlarda bulunan farklı boyutlarda açık hava reklamlarına da denk geliyoruz. Ayrıca otobüs başta olmak üzere, tramvay, metro, minibüs, dolmuş ve taksi gibi toplu taşıma araçları kaplama ile yapılan reklamlar da özellikle İstanbul’da oldukça popüler.

Afiş Outdoor Tasarım ile otobüslerin sadece arkası, sadece şerit şeklinde yan bölgesi, tek katlı ve çift katlı otobüslerin tamamı reklam alanı olarak kullanılabiliyor. Tüm toplum taşıma istasyonları ve durakları da dış mekan reklamlarının popüler mekanları konumundalar. Hava limanları, oto garlar, tren garları, vapur ve feribot iskeleleri de hedeflenen mekanlar arasında.

İnşaat alanları, yüksek binaların ana yola bakan cepheleri de bir başka hedef kitledir.

Yaşamış olduğumuz küresel düzende markalar tüketicileri sürekli gözlem altında tutmak ve pazarlama stratejileri ile zihinlerde yer edinebilmek için savaşıyor. Nereye gidersek gidelim markalar karşımıza çıkıyor. Her sene markalar reklamlara inanılmaz bütçeler ayırarak, tüketicileri bombardıman altında tutuyor. Ne yazık ki farkındalık yaratamayan reklamlar artık başarılı olamıyor.

Bütçeleriniz ve hedef kitleniz kapsamında size dış mekan(açık hava)reklamları konusunda çözümler sunmayı arzularız. Markanızı ve sektörünüzü doğru analiz ederek sizin için optimum faydayı baz alırız çalışmalarımızda. Yazılı ve görsel medyadaki reklam çalışmalarınızı tamamlayan bir form olabileceği gibi tamamen bağımsız bir etkinlik için de düşünebilirsiniz out door reklamları.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...