Dergi Tasarım

Dergi Tasarım; Sektörel ve tematik yayıncılık, medya iletişimi, halkla ilişkiler ve tanıtım hizmetleri alanlarında uzun soluklu çalışmalar yürüten bir altyapıya sahibiz.

Dergi Tasarım Arasokak İstanbul’da Şekilleniyor

Mevcut deneyimlerimizi, talepleriniz doğrultusunda sektörel ve/veya kurum içi periyodik dergileriniz, bültenleriniz ve yıllık almanak çalışmalarınız için sizlere sunmaktan keyif duyarız.

İsteğiniz doğrultusunda, Editoryal&tasarımsal hizmet sunumu, Baskısı da dahil olmaz üzere dergi yapımı ve E-dergi tasarımı konseptlerinden herhangi biri(yada ikisini) size hizmet olarak sunabiliyoruz.

Editoryal ve tasarımsal hizmet sunumumuzda, tarafınızla yapılacak içerik ve çalışma takvimi çerçevesinde her sayı için tüm  haber, araştırma, röportaj, özel  dosya ve diğer yazı işleri çalışmaları ve ilgili görseller tarafınızdan ham veriler olarak bize sunulacaktır.

Biz bu ham verileri, haber etiğinin genel, derginizin(markanızın)özel kıstaslarını  baz alarak editoryal ve grafiksel çalışması, redaksiyonu ve sayfa tasarımının yapımını yaparak derginizi her sayısında baskıya hazır haliyle size sunmaktayız.

Ülke içi ve dışında tarafınızca yapılacak yönlendirmeler ve bilgi aktarımı sonucunda tüm haber verileri/görseller derlenecek ve değerlendirilecektir.

 

Editoryal hizmet sunumumuzda;

Ham yazıların, haber metinlerinin, röportaj metinlerinin, ilan ve duyuruların ve istemde bulunacağınız diğer tüm içeriksel verinin tarafınızca sunumu baz alınmıştır.

ilgili metinler ekibimizce edite ve redakte edilir ve sayfa tasarımı uygulanır.

Görsel materyaller de ham veri olarak tarafınızca sunulacaktır. Görsel materyallerin baskıya uygunluğu ve telif hakkı problemi içermiyor olması esastır.

Eksik sayfalar için  güncel haber/disiplin oluşturma ve derginin tamamında eksiklik görülmesi halinde extra görsel hazırlanması/bulunması çalışmaları ortaklaşa alınacak kararla ekibimizce sunulabilir. Bu tarz bir isteminiz olması durumunda 4-8-12-16 sayfa gibi sayfa adet bazlı bütçe tarafınıza sunulur.

Son noktada maket pdf taslak üzerinde bir değerlendirme yapılır ve dergi baskıya hazır hale getirilerek tarafınıza yada matbaanıza gönderimi yapılır.

Reklam sayfalarının alımı ve baskıya uygun formatta çalışmaların hazırlatılması tarafınızca yürütülür. İsteminiz halinde ilan tasarımı hizmeti tarafımızca belirlenecek bir hizmet bedeli karşılığında sunulabilir.

 

Baskı dahil hizmet sunumunda;

Bu konseptte yukarıda bahsettiğimiz süreçten geçerek baskıya hazır hale getirmiş olduğumuz dergimiz isteminiz doğrultusunda belirli adetler bazında matbaa baskısı dahil olmak üzere teslim edilir.

Dağıtım hizmeti talebiniz olacak ise istenilen adet ve adres bilgilerinin paylaşımı sonrasında dağıtım bütçesi de eklenir.

Yine isteğiniz doğrultusunda tüm editoryal ve tasarımsal hizmetleri sunulmuş olan derginizin E-Dergi konseptinde tasarımı da size sunulabilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...