Kurumsal Ajans Arasokak İstanbul

Kurumsal Alanda Arasokak İstanbul;
Aşağıda butonları kullanarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Ajans hizmetleri

Kurumsal hizmetler kapsam itibarıyla çok geniş bir yelpazeyi içinde barındırıyor. Bir veya birden fazla markanın tüm kurum içi ve dışı faaliyetlerine yönelik düzenlemeler kurumsal hizmetleri kapsamaktadır. Bu hizmetlerin sunumunda profesyonel destek alınması ve kurumsal ajans çalışmalarının yürütülmesi çok önemlidir.

Kurum İçi Çalışmalar

Kurum içi çalışmaların doğru planlanması ve uygulanması hem iç disiplin hem de verimlilik boyutlarında artı değerler sunmaktadır. Kurum için dinamiklerin kurgulanmasında kurumsal ajans hizmetleri alınmalı, esnek ve hızlı bir konseptte mekanizmayı kurgulamak için kurumsal ajans çalışmalarının yeri yadsınmamalıdır. Kurumsal ajans hizmetleri sadece kurum içi dinamikler için gerekli değildir. Marka veya markalarınızın kurum dışı temsiliyetlerinde de kurumsal ajans hizmetleri almalısınız.

Kurumsal Ajan ile Çalışın

Markanızı, sektörünüzdeki rekabet gücünüzü, ürün ve hizmet kalitenizi en iyi yansıtabilecek pazarlama çalışmaları kurumsal ajans hizmetleri ile mümkündür. Reklam ve halkla ilişkiler çalışmalarınızda kurumsal ajans çalışmalarınız düzenli ve sağlıklı yürütülüyor ise marka değeriniz ve bilinirlik katsayınız her zaman yüksek çıkacaktır. Web sayfası güncelleme ve sayfanın temel dizaynına yönelik revizyon çalışmalarında da kurumsal ajans faaliyetleri hedef odaklı yürütülmelidir.

Kurumsal Hizmet

Bir reklam ajansının “tam hizmet” kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğinden hareket ediyoruz. Kurumsal ajans hizmetlerini  koşullara göre yeni bir marka yaratımında da kullanıyoruz, mevcut bir markaya değer katarken de. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte başarılı ve dinamik bir kadromuz mevcut.  Çalışmaları koordine ederken geçmişten gelen birikimler, yeni konseptler ile çoklu örnek sunumu yapıyor ve müşterimize en iyi kurumsal hizmeti sunuyoruz. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız.

 

Firmanız için Kurumsal Ajans Hizmetleri

Firmanızın ölçeğini baz alarak kurumsal ajans hizmetleri almalı mıyız sorusunu kendinize sormamalısınız. Bu özellikle KOBİ konseptli işletmelerde görülebilen ama aslında hatalı bir yaklaşımdır. Kurumsal ajans çalışmaları iş hacminiz küçük olsa bile göz ardı edilmemesi gereken bir  kanaldır.  Arasokak Istanbul olarak, işletmeniz ve sektörünüz odaklı kurumsal hizmet sunumları yapmaktayız. Kurumsal ajans hizmetlerimizi bütüncül bir projeksiyonda organize ediyoruz ve işletmenize özel butik hizmet alımlarını da ayrı paketler olarak sunabiliyoruz.

Biz Kimiz?

Arasokak İstanbul 10 Yıldan beridir, İstanbul’da bütün sektörelere Grafik Tasarım, Web Tasarım & Matbaa alanında hizmet veren bir Kurumsal Ajans. Çalışmalarınızı en kısa süre içersinde teslim eder yaratıcı tasarımlarla markanızı tanıtırız.

Neler Yaparız?

Her Sektörde, Reklam alanının her dalında Grafik Tasarım işlerinizi yaparız. Modern yeni nesil tasarımları markanızla buluşturuyor markanıza değer katıyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...